مطالب عمومي سايت
آموزش كسب و كار اينترنتي و سئو
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 0

آموزش كسب و كار اينترنتي رايگان
آموزش كسب و كار اينترنتي رايگان
11 ديدگاه آبان ۱۵, ۱۳۹۶
چكيده مطلب
راه اندازي كسب و كار اينترنتي برخلاف تصورات غلط افراد جامعه، كار بسيار آساني است و بدون علم برنامه نويسي و تخصص هاي خاص، توسط هر شخصي امكان پذير است.

آموزش كسب و كار آنلاين رايگان ، با استفاده از بهترين و جديدترين متد هاي طراحي سايت حرفه اي را براي شما عزيزان در يك مقاله با ويدئو هاي متعدد، به صورت كامل آماده كرديم، اما چون طراحي مدرن دوره ي فوق العاده اي به نام آموزش كسب و كار اينترنتي رايگان را براي شما عزيزان ايجاد كرده است، ممكن است خيلي از دوستان فكر كنند به خاطر اينكه اين آموزش ها رايگان قرار داده شده است پس ارزشي هم ندارند، اما به هيچ وجه اينطور نيست، اگر به دنبال آموزش كسب و كار اينترنتي رايگان هستيد، اگر به دنبال ايده هاي كسب و كار اينترنتي هستيد، اگر به دنبال چگونگي راه اندازي كسب و كار اينترنتي در منزل هستيد، ما در طراحي مدرن قصد داريم تا شما را با انواع كسب و كار اينترنتي در ايران آشنا كنيم.

كسب و كار اينترنتي چيست؟
اگر بتوانيد در فضاي اينترنت، هر نوع كسب و كار مجازي را ايجاد كنيد و با بازاريابي اينترنتي آن را گسترش دهيد، شما داراي يك كسب و كار مجازي هستيد، اما نكته ي بسيار مهمي كه وجود دارد، اين است كه در فضاي اينترنت، كسب و كارهاي بسيار زيادي را مي توان راه اندازي كرد، مسئله اين است كه كدام يك از كسب و كارها مي تواند براي شما سود آور باشد.

امروزه كسب درآمد از طريق شبكه هاي اجتماعي بسيار سخت شده است زيرا با توجه به افزايش كانال هاي تلگرام و پيام رسان هاي ديگر، شما بايد براي شروع كسب و كار خود، سرمايه اوليه بسيار زيادي را آماده كنيد، البته كه هر نوع كسب و كاري احتياج به بازاريابي اينترنتي دارد، اما بازاريابي اينترنتي يك وب سايت كاملا با كسب و كار هاي اينترنتي ديگر متفاوت است! زيرا شما مي توانيد با بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو، بدون سرمايه اوليه، كسب و كار آنلاين خود را به افراد جامعه معرفي كنيد.

بيشتر بخوانيد: راه اندازي كسب و كار اينترنتي با تكنيك هاي سال ۲۰۱۹


بهترين زمان راه اندازي كسب و كار اينترنتي
بهترين زمان راه اندازي كسب و كار اينترنتي

بهترين زمان راه اندازي كسب و كار اينترنتي
اگر ايده هاي كسب و كار اينترنتي شما خوب است و مي خواهيد آن را به مرحله ي اجرا برسانيد، اين موضوع را بدانيد كه بايد يك شروع سريع داشته باشيد و به هيچ عنوان استفاده از ابزارهاي پيچيده و هزينه هاي خيلي بالا در ابتداي مسير پيشنهاد نمي شود، چون استفاده از ابزارهاي پيچيده و هزينه هاي بالا، سرعت و رشد شما را در ابتداي مسير به شدت كاهش مي دهد و همين موضوع باعث از بين رفتن انگيزه ي شما خواهد شد.

يكي از مهمترين عواملي كه باعث شكست افراد، در شروع كسب و كار مجازي مي شود، كمالگرايي است، كمالگرايي باعث مي شود كه شما مسيري كه در عرض ۶ ماه مي توانيد طي كنيد را به يك سال و نيم تبديل كنيد و همين موضوع باعث مي شود كه شما به راحتي سرخورده شويد و به صورت ناخودآگاه، بعد از مدتي كسب درآمد اينترنتي خود را رها كنيد، كه طبق آمار گوگل ميزان قابل توجهي از وب سايت هايي كه راه اندازي مي شوند، بعد از چند ماه با شكست مواجه مي شوند.

بيشتر بخوانيد: كسب درآمد از اينترنت با ۷ راه پولساز و بدون سرمايه

آموزش كسب و كار اينترنتي رايگان در منزل
آموزش كسب و كار اينترنتي رايگان در منزل

آموزش كسب و كار اينترنتي رايگان در منزل
به صورت آنلاين آموزش ببينيد و كار در منزل پولساز خود را راه اندازي كنيد، اگر در راه اندازي كسب و كار اينترنتي خود، مصمم باشيد، قطعا بعد سه تا پنج ماه آينده، مي توانيد فروش ميليوني خود را آغاز كنيد، تنها كافيست كه روزانه دو تا سه ساعت زمان بگذاريد، طراحي مدرن اينجاست تا شما را با انواع مدلهاي كسب و كار اينترنتي در ايران آشنا كند، با ما همراه باشيد تا چگونگي راه اندازي كسب و كار اينترنتي را براي شما توضيح دهيم.

براي آموزش كسب و كار اينترنتي بايد از كجا شروع كرد؟
براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي در ايران ، ابتدا لازم كه در يك حوزه متخصص شويد و به راحتي تخصص خود را با بازاريابي اينترنتي گسترش دهيد، آموزش بازاريابي و افزايش فروش اينترنتي را، مهمترين كار خود در كسب و كار آنلاين قرار دهيد، زيرا كسب و كار آنلايني كه بازاريابي اينترنتي نداشته باشد قطعا يك كسب و كار شكست خورده است.

بيشتر بخوانيد: آموزش ايميل ماركتينگ با ميلرلايت در ۱ ساعت!

اين موضوع بسيار مهم را در نظر داشته باشيد كه هر كسب و كار سنتي را، ميتوان به كسب و كار آنلاين تبديل كرد، اگر كمي تحقيق كنيد متوجه مي شويد كه افرادي هستند كه درآمدهاي بسيار فوق العاده اي را از يك مغازه ي سوپر ماركت بدست مي آورند، اما آن ها كسب و كار خود را كمي متفاوت تر از بقيه شروع كردند، آنها فقط با ايجاد يك فروشگاه آنلاين، كسب و كار اينترنتي خود را آغاز كردند و توانستند در يك بازه ي زماني بسيار كوتاه درآمدهاي ميلياردي را براي خودشان ايجاد كنند.

مراحل راه اندازي كسب و كار اينترنتي
براي آموزش كسب و كار اينترنتي رايگان ، ابتدا لازم است كه قبل از آموزش، به نكات مهمي توجه داشته باشيد تا در زمان طراحي سايت حرفه اي خود، پولتان را از دست ندهيد و يك سايت تجاري فوق العاده قدرتمند را براي خودتان راه اندازي كنيد.

اگر مي خواهيد يك طراحي سايت با وردپرس، را به خوبي انجام دهيد شما بايد به دنبال يك پلت فرم خوب در سطح اينترنت باشيد، پلت فرم، همان سيستم مديريت محتواست، شما از طريق سيستم مديريت محتوا، مي توانيد وبسايت خود را مديريت كنيد يعني براي گذاشتن محتوا ، تغيير عكس، تغيير در ظاهر وبسايت و …، از سيستم مديريت محتوا استفاده مي كنيد.

بعد از اينكه كسب و كار اينترنتي شما آماده شد و وب سايتتان را به خوبي طراحي كرديد، حالا شما بايد به آموزش سئو سايت وردپرس خودتان بپردازيد تا هرچه سريع تر محصولات وب سايت خود را به مرحله ي فروش برسانيد، اگر هزينه ي تبليغات داريد كه خيلي خوب است و مي توانيد به راحتي و هر چه سريعتر محصولات خودتان را به مردم جامعه معرفي كنيد، ولي اگر توان پرداخت هزينه هاي بالا را نداريد بايد سايت خود را براي موتورهاي جستجو گوگل بهينه سازي كنيد و ترافيك وب سايتتان را به مقدار قابل توجهي افزايش دهيد.

وردپرس محبوب ترين سيستم مديريت محتواي وب
وردپرس محبوب ترين سيستم مديريت محتواي وب

محبوب ترين سيستم مديريت محتوا وب
اكثر مردم براي آموزش كسب و كار اينترنتي هيچ اقدامي نمي كنند زيرا آن ها فكر مي كنند كه اگر بخواهند يك وبسايت را از ابتدا ايجاد كنند نياز به برنامه ها، و مهارت هاي متعدد دارند و براي آنها بسيار مشكل ساز است، ولي بايد به شما بگويم كه اين طرز تفكر در حال حاضر كاملا اشتباه است. در سال ۲۰۱۷، سيستم هاي مديريت محتوايي (CMS) مانند وردپرس، راه اندازي يك وب سايت كاربر پسند را، براي همه افراد ايجاد كرده است.

وردپرس به عنوان محبوب ترين پلت فرم وبلاگ نويسي و سيستم مديريت محتوا شناخته شده است. كاربران جديد اغلب شگفت زده مي شوند زماني كه ما به آنها مي گوييم كه وردپرس نيز به خاطر سهولت نصب آن، شناخته شده است. بهترين شركتهاي هاستينگ وب، به شما اين امكان را مي دهند تا وردپرس را با چند كليك، نصب كنيد. در بيشتر موارد، نصب وردپرس يك فرايند ساده است كه براي نصب آن، شما به كمتر از پنج دقيقه زمان احتياج داريد.

محبوب ترين سايت هاي دنيا ، در سال ۲۰۱۷ از چه سيستم مديريت محتوايي استفاده كردند؟
سايت W3Techs در جديدترين آمار خود، وردپرس را محبوب ترين سيستم مديريت محتواي دنيا، معرفي كرد، چون ۲۰ درصد از سايت هاي جهان، با cms وردپرس راه اندازي شده اند و در ردهاي بعدي، جوملا و دروپال به عنوان محبوبترين سيستم مديريت محتوا (cms) شناخته شده اند.

به همين دليل است كه، توصيه مي كنيم، براي ساخت وبسايت خود، از وردپرس استفاده كنيد، وردپرس رايگان است، يعني مي توانيد در سطح اينترنت، اين پلت فرم را به صورت رايگان دانلود كرده، و از آن استفاده كنيد.

اما اگر نخواهيد از پلت فرم رايگان استفاده كنيد، بايد خودتان را، مجبور به يادگيري مطالب سخت و پيچيده ي html، css و php كنيد، و انجام اين كار، زمان و انرژي بسيار زيادي را از شما خواهد گرفت، و همچنين ديگر نمي توانيد كسب و كار مجازي خود را در زمان دلخواهتان راه اندازي كنيد و اگر هم بخواهيد برنامه نويسي وب سايت خود را، به افراد ديگر بسپاريد، هزينه هاي بسيار زيادي را بايد صرف اين موضوع كنيد.

با توجه به اهداف كسب و كارتان، cms دلخواهتان را انتخاب نماييد
به طور كلي با در نظر داشتن هدف وب سايت خود و كمي تحقيق و جستجو مي‌توانيد يك CMS مناسب را انتخاب نماييد. من يك مقايسه بسيار جامع بين وردپرس، جوملا و دروپال كردم. اگر به دلايلي نميخواهيد سايتتان را با وردپرس ايجاد كنيد، راهنماي من دروپال، جوملا و يا برنامه نويسي ۳css، HTML5 و php مي باشد، همه ي آنها، براي استفاده رايگان هستند. اما براي مبتديان، من به شدت وردپرس را پيشنهاد مي كنم. وردپرس ساده ترين پلت فورمي است كه من تا به حال با آن كار كرده ام و از نظر انعطاف پذيري گزينه ي فوق العاده اي است كه مي تواند براي هر كسب و كار كوچكي مفيد باشد.

گام دوم : تهيه ي هاست و دامنه
براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي خود، بايد وردپرس را در مكاني آپلود، و آن را نصب نماييد، آن مكان، هاست نام دارد، شركت هاي بسيار زيادي وجود دارند كه شما مي توانيد با هزينه اي اندك، هاست مورد نظرتان را از آنجا تهيه كنيد. براي تهيه ي هاست خود، دقت زيادي بخرج دهيد چون سرعت وبسايت شما، تا حد زيادي به هاست شما مربوط مي شود، وهمچنين اگر هاست شما خوب باشد همين موضوع مي تواند براي رتبه بندي در صفحات موتورهاي جستوجو گوگل يك امتياز مثبت به حساب مي آيد.

دامنه، همان آدرس وبسايت شماست، شما با هزينه اي معادل ۱۰۰ هزار تومان، مي توانيد كسب و كار اينترنتي خودتان را راه اندازي كنيد، بعد از اينكه كسب و كار شما، به درآمد بالا منجر شد، شما بايد، سايت خودتان را ارتقاء دهيد تا خدمات و امكانات بيشتري را در اختيار كاربرانتان قرار دهيد و وقتي امكانات و خدمات بيشتري در اختيار كاربران سايتتان قرار مي دهيد همين موضوع منجر به فروش چند برابر سايت شما خواهد شد و انجام اين كار، همان كارآفريني اينترنتي است.

انتخاب نام دامنه مناسب براي كسب و كار اينترنتي در ايران
در ادامه آموزش كسب و كار اينترنتي بايد خدمت شما عرض كنم كه مهمترين بخش آموزش كسب و كار اينترنتي ، انتخاب هاست و دامين است. در انتخاب نام دامنه وبسايت خود، به هيچ عنوان عجله نكنيد چون نام دامنه ي شما، اسم برند شما خواهد شد، و اگر ايده ي مناسبي به ذهنتان خطور نمي كند، پيشنهاد مي شود كه چند ماهي صبر كنيد تا ايده ي مناسب در مورد اسم دامنه به ذهنتان خطور كند.

تمام تمركزتان را روي اين موضوع بگذاريد تا نام دامنه ي شما كوتاه باشد، اگر نام دامنه شما، هم انگليسي باشد و هم فارسي، فوق العاده خواهد بود فراموش نكنيد كه موتور هاي جستوجو گوگل، به نام دامنه شما اهميت مي دهند، و در اسم دامنه اي كه شما آن را ثبت كرده ايد به آن رتبه مي دهند. در واقع گوگل در نتايج موتورهاي جستوجو خودش، رتبه ي خوبي براي اسم دامينه شما قائل مي شود، سعي كنيد نام دامنه خودتان را همان گونه كه به زبان گفتاري بيان مي شود، همانگونه آن را ثبت كنيد و از حروف اضافه استفاده نكنيد.

نام دامنه شما بايد قابل فهم باشد از حروفي استفاده نكنيد كه مخفف كلمات خاصي هستند و آن كلمات را فقط خودتان مي دانيد، اگر نام دامنه خودتان را سخت، و غير قابل فهم انتخاب كنيد، اتفاقي كه رخ مي دهد اين است كه افرادي كه مي خواهند دوباره نام دامنه شما را در مرورگر وارد كنند آدرس دامنه شما را فراموش مي كنند و نمي توانند مجددا آدرس وبسايت شما را پيدا كنند و شما اينگونه تعداد بسيار زيادي از كاربرانتان را از دست مي دهيد.

گام سوم: براي كسب و كار اينترنتي خود يك نام دامنه انتخاب كنيد
براي انتخاب راحت تر نام دامنه توصيه هاي زير را در نظر بگيريد:

اگر قصد راه اندازي ويسايت براي كسب و كارتان را داريد، نام دامنه شما بايد هماهنگ با نام شركت شما باشد. براي مثال: www.yourcompanyname.com

اگر قصد راه اندازي يك وبسايت شخصي را داريد، بهتر است نام دامنه شما برگرفته از نامخانوادگيتان باشد. به عنوان مثال: www.yourname.com يك انتخاب عالي براي وبسايت هاي شخصي است.

ما براي كسب و كار خودمان نام دامنه www.tarahimodern.com را برگزيده ايم.

نام هاي دامنه معمولا با .com، .org يا .net به پايان مي رسند، اما در ماه هاي اخير تعداد زيادي از توسعه دهندگان نام هاي دامنه (منظور توسعه دهندگان بخش پاياني نام هاي دامنه مانند .com است) يك نام دامنه با پسوند .pizza را منتشر كرده اند.

ممكن است بپرسيد نظر شما براي انتخاب يك پسوند خوب براي نام دامنه چيست؟

در آموزش كسب و كار اينترنتي رايگان ، به شما توصيه ميكنيم از انتخاي پسوندهاي عجيب و غريب بپرهيزيد و يك نام دامنه با پسوندهاي رايج مثل .com، .org و يا .net انتخاب كنيد، اگر نام دامنه اي كه قصد خريداري آن را داريد قبلا خريداري شده بود، در اين صورت به پيشنهادات اين شركت ها به طور كامل گوش دهيد و از بين اين پيشنهادات سعي كنيد رايج تري پسوند را برگزينيد.

مرحله چهارم: “اطلاعات حساب كاربري” خود را بررسي كنيد و ثبت نام را پايان دهيد
مرحله بعدي ثبت نام براي سايت ميهن وب هاست است كه شما پلن مورد نظر را انتخاب كنيد، اين آخرين گام هايي است كه قبل از ايجاد حساب كاربري شما انجام مي شود. بنابراين با توجه به گزينه هاي اضافي موجود، مانند حفاظت از حريم خصوصي دامنه، به طور كامل توجه كنيد، حفاظت از امنيت دامنه، تنها ۹ دلار در هر ماه بيشتر است و اطلاعات شخصي شما را تحت عنوان پيچيده، مانند نام و آدرس خود نگه مي دارد، اگر ميخواهيد وبسايت و دامنه خود، از امنيت بسيار بالايي برخوردار باشد. به جلو برويد و ۹ دلار اضافي در هر ماه پرداخت كنيد. اگر اين كار را نكنيد هكرها به راحتي مي توانند به اطلاعات شما دسترسي پيدا كنند.

نام دامنه و ميزباني وب شما، بايد از امنيت بالايي برخوردار باشد، براي انجام اين كار، مي توانيد از شركت هاي معتبر هاستينگ، مانند برتينا، پارسپك و ميهن وب هاست استفاده نماييد همچنين مي توانيد هر شركت هاستينگ ديگري را انتخاب كنيد تا زمانيكه قابل اعتماد و ساده باشد.

اتصال هاست به دامين
براي اتصال هاست و دامين، بايد ابتدا دامين را خريداري كنيد و بعد از خريد دامين، مي توانيد هاست خود را خريداري كنيد، بعد از خريداري هاست، شركت ميزباني هاستينگ شما، تعدادي DNS server به شما مي دهند، DNS Server ها، از چند خط كد تشكيل مي شوند كه براي اتصال هاست به دامين كاربرد دارند، در پنل مديريتي دامين شما، بخشي به نام مديريت Name Server ها، وجود دارند، شما بايد همان كدهاي مذكور را در بخش دامين، وارد كنيد، بعد از گذشت ۱ تا ۷۲ ساعت، هاست و دامين شما، به يكديگر متصل مي شوند.

نصب ورپرس
در اينجا براي نصب وردپرس، قدم هايي به شما گفته مي شود كه شما بايد تك تك آن ها را اجرا كنيد ( روند انجام اين راه كارها، در همه ي شركت هاي بزرگ وب هاستينگ مشابه است ).
۱٫ به حساب كاربري هاست خود، متصل شويد.
۲٫ به پنل كنترل ( سي پنل يا دايركت ادمين ) خود برويد.
۳٫ مطابق عكس زير، به دنبال آيكون install wordpress بگرديد و بر روي آن كليك نماييد.
۴٫ دامنه اي را كه مي خواهيد وبسايت خود را بر روي آن، نصب كنيد، انتخاب كنيد.
۵٫ بر روي دكمه “همين حالا نصب مي كنم” كليك كنيد و در نهايت، شما مي توانيد اينگونه به وب سايت جديد وردپرس خود دسترسي داشته باشيد.

نصب دستي وردپرس
براي نصب وردپرس، ابتدا بايد وردپرس را از سايت وردپرس فارسي دانلود كنيد سپس به حساب كاربري هاستتان مراجعه كنيد، به بخش سي پنل يا دايركت ادمين خودتان مراجعه نماييد، برروي گزينه ي فايل منيجر كليك كرده و سپس به بخش public_html وارد شويد، بعد از وارد شدن به بخش public_html، بر روي دكمه ي upload كليك كنيد و در اين مرحله، بايد وردپرسي كه قبلا دانلود كرديد را در اين مرحله، آپلود نماييد، بعد از آپلود كردن، بايد آن را از داخل فايل زيپ، بيرون بياوريد و تمام اطلاعات داخل پوشه ي وردپرس را به داخل فايل public_html منتقل كنيد.

حرف آخر
سايت طراحي مدرن مي تواند، مرجع كاملي، براي آموزش كسب و كار اينترنتي شما باشد، فقط كافيست تا آنچه را كه يادگرفته ايد، به درستي پياده سازي كنيد، تا نتيجه ي مطلوب خودتان را بدست آوريد، پيشنهاد ما به شما اين است كه اگر كسب و كار شما كوچك است، از آموزش هاي رايگان طراحي مدرن استفاده كنيد و نهايت استفاده را ببريد، اما اگر شما شركتي و يا سازمان بزرگي داريد پس بنابراين كسب و كار اينترنتي شما بزرگ است و مي توانيد پروژه ي طراحي سايت حرفه اي خود را به ما واگذار كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۶:۳۴ ] [ admin ]

تعريف قانون جذب چيست؟
ويكي روان 27/05/2018 قانون جذب متن ديدگاه شما

در تعريف قانون جذب بايد گفت (The Law of Attraction) قدرتمند ترين قانون دنيا مي باشد. اين قانون همانند قانون گرانش هميشه در جريان است.

اين جذب در همه ي لحظات زندگي شما وجود دارد، و شما دائما در حال توليد آن هستيد.

شما هر لحظه و هر روز آينده ي خود را ايجاد مي كنيد.

با سايت روانشناسي ويكي روان همراه باشيد.

آشنايي با تعريف قانون جذب
استفاده از قانون جذب

با هر فكري كه به ذهن تان خطور مي كند، آينده تان را مي سازيد.

چه اين كار به صورت آگاهانه انجام شود و چه بصورت ناخودآگاه و غريزي.

شما هيچ گاه نمي توانيد آن را متوقف كنيد و دست از توليد بكشيد، زيرا خلق و توليد هيچگاه متوقف نمي شوند.

در بيان تعريف قانون جذب ميتوان گفت درك اين كه قانون جذب چگونه ايجاد مي شود مي تواند كليد موفقيت شما باشد، كليد رسيدن به موفقيت است.

اگر مي خواهيد زندگي تان را تغيير دهيد، و آينده خوبي براي خود بسازيد، بايد نقش خود در قانون جذب را بدانيد.

انتظار معجزه
قانون جذب به شما امكانات، آزادي ها و لذت هاي بي نهايت را هديه مي كند.

اين قانون هيچ نظم خاصي ندارد و به طرق مختلف باعث تغيير در زندگي مي شود.

براي درك حقيقي اين كه چگونه قانون جذب در زندگي عمل مي كند، بگذاريد نگاهي به چيز هاي كوچكي بياندازيم.

سپس به شما خواهيم گفت تعريف قانون جذب چيست، چگونه در زندگي باعث رسيدن به موفقيت مي شود.

تعريف قانون جذب چيست؟
تعريف قانون جذب چيست؟

تعريف قانون جذب بدين معني ست كه شما هر چيزي را كه در زندگي تان بر روي آن تمركز كنيد، جذب خود خواهيد كرد. هر چيزي كه به شما انرژي مي دهد و شما را جذب مي كند، به شما باز خواهد گشت

بنابراين اگر بر روي خوبي ها تمركز كنيد و به چيز هاي مثبت زندگي تان فكر كنيد، آن خوبي ها جذب شما مي شوند.

اما اگر بر روي چيز هاي منفي و قصور ها تمركز كنيد، بر روي زندگي تان تاثير منفي مي گذارند.

حتما بخوانيد
دلايل موفقيت افراد موفق چيست؟
اكنون به شما مي گوييم كه قانون جذب چگونه عمل مي كند

اگر شما احساس هيجان، اشتياق، شور، خوشحالي، لذت، و رهايي مي كنيد، در حقيقت انرژي مثبت ارسال مي كنيد.

اما از طرفي اگر احساس خستگي، اضطراب، استرس، خشم، كسلي، و ناراحتي مي كنيد، به جهان اطراف تان انرژي منفي ارسال مي كنيد.

بطور كلي، جهان به هر دوي اين ارتعاشات، پاسخ مشابهي مي دهد.

زيرا او نمي تواند تشخيص دهد كه كدام يك براي زندگي شما مفيد هستند و فقط به هر نوع انرژي كه شما توليد مي كنيد، پاسخ يكساني مي دهد.

در حقيقت هر كاري كه شما انجام داده ايد به خودتان باز ميگردد.

مطابق تعريف قانون جذب شما در هر زمان هر چيزي را كه فكر و احساس مي كنيد، در حقيقت درخواست شما نسبت به جهان است

از انجايي كه جهان ارتعاشات انرژي شما را با فركانس هاي مشابهي باز مي گردانند، شما بايد هميشه انرژي، افكار، و احساستي را ارسال كنيد كه دوست داريد مشابه آن ها را دريافت و تجربه كنيد.

فركانس هاي انرژي شما به آن چيزي كه در زندگي مي خواهيد تغيير مي كنند

اگر مي خواهيد كه در زندگي تان هيجان و عشق را با قانون جذب بدست بياوريد، بايد ابتدا فركانس هاي هيجان و عشق را توليد و ارسال كنيد.

تاريخچه قانون جذب
سه روش استفاده از قانون جذب

پيش از آنكه شروع به سفر در دنياي روشنگري قانون جذب كنيم، بايد واقعا درك كنيد كه اگر از ابزار هاي درست استفاده كنيد.

معنا و تعريف قانون جذب در زندگي شما تاثير بسياري خواهد داشت

قانون جذب چيست؟
اصول استفاده از قانون جذب ويكي روان

صد ها سال ها قبل، تعريف قانون جذب براي اولين بار توسط بودا آموزش داده شده است.

به نظر مي رسيد كه بودا مي خواهد قانون جذب را چنين تعريف كند:

چيزي كه شما مي خواهيد اتفاق بيوفتد، آن چيزي است كه به آن فكر مي كنيد

در حقيقت اين يك باور ذاتي است كه با قانون جذب عميقا در ارتباط مي باشد.

با گسترش تعريف قانون جذب در فرهنگ غربي، اصطلاح “كارما” را براي آن انتخاب كردند و در ديگر جوامع نيز محبوبيت پيدا كرد.

حتما بخوانيد
انواع موفقيت
در ديگر كشور ها نيز اين عقيده گسترش يافت كه هر آنچه شما به جهان اطراف تان ارسال مي كنيد (شادي، تنفر و يا عشق)، در نهايت به زندگي خودتان باز خواهد گشت.

اين مفهوم ساده تا سال ها مورد شهرت و محبوبيت همگان قرار داشت.

اين مسئله نشان مي داد كه قانون جذب يك مفهوم تازه نبود و بسياري از مردم از قبل ان را درك كرده بودند.

اصول اصلي و تعريف قانون جذب در تعاليم بسياري از تمدن ها و گروه هاي مذهبي يافت مي شود – كه حتي در اين باره ضرب المثلي نيز وجود دارد:

انسان هر چيزي كه فكر مي كند، برايش اتفاق مي افتد

آيا قانون جذب واقعيت دارد؟
قانون جذب عشق چيست؟

همانگونه كه قبلا گفتيم، قانون جذب و ارزش هايش در طول تاريخ نيز وجود داشته اند.

مردان و زنان بزرگي تجارب شان در مورد اين موضع را مطرح كرده اند و اذعان داشته اند كه قانون جذب يكي از قدرتمند ترين قوانين جهان مي باشد.

شاعران، هنرمندان، دانشمندان و متفكران بزرگي همچون شكسپير، بليك، امرسون، نيوتن و بتهوون نيز در مورد اين حقيقت در بسياري از آثار شان صحب كرده اند.

اكنون نيز افراد بسياري – همچون اپرا وينفري، جيم كري و دنزل واشنگتن حامي قانون جذب هستند.

بعلاوه، بيش از ۵٫۸ ميليون فن در فيسبوك و داستان هاي موفق بسياري در مورد اين قانون وجود دارد.

چالش اصلي در تعريف قانون جذب


چالش برانگيز ترين مسئله در مورد تاييد و پذيرش حقيقت قانون جذب اين است.

توجه داشته باشيم كه هر تصميم خوب و بدي كه در سبك زندگي مان مي گيريم، تنها توسط خودمان صورت گرفته است.

براي بسياري از افراد درك اين حقيقت مانند بلعيدن يك قرص تلخ، سخت و ملالت بار است.

بخصوص اگر متوجه شويد كه تصميمات اشتباه تان باعث به خطر افتادن زندگي خود و عشق زندگي تان شده است.

با اين حال، هنگامي كه به درك درستي از حقايقي كه در پشت قانون جذب وجود دارند برسيد، مي توانيد با اميد و اشتياق در درك اين موضوع تجديد نظر كنيد.

بپذيريد كه شما در تغيير زندگي تان آزاد هستيد و از ترس ها و افكار منفي كه مدت هاست با شما هستند، رها شويد.

حقايق علمي در پشت پرده ي قانون جذب واقعيت دارند و افسانه نيستند

تحقيقات فيزيك دانان كوانتومي در سال هاي اخير به درك تاثير شگفت انگيزي كه قدرت مغز انسان در زندگي دارد، كمك بسياري كرده است.

اكثر اين بررسي ها كه توسط دانشمندان و متفكران بزرگي انجام گرفته اند، باعث درك بيشتر ما از اين موضوع شده اند.

كه چگونه مغز، مي تواند به طرز شگفت انگيزي در زندگي و جهان اطراف ما نقش داشته باشد.

اگر نمي توانيد درك كاملي از قوانين فيزيكي كوانتومي و تعريف قانون جذب كه در پشت پرده ي قانون جذب وجود دارد داشته باشيد، مسئله ي خاصي نيست.

اين بدين معني نيست كه ما نمي توانيم از لذت هايي كه اين قانون براي ما فراهم مي كند، استفاده كنيم.

از آنجايي كه فيزيكدانان اطلاعات زيادي در مورد قانون جذب در اختيار ما گذاشته اند، مي توانيم به راحتي از آن در كنترل تصميات زندگي مان و انرژي كه به جهان مي فرستيم، استفاده كنيم.

خوشحال باشيد؛ زيرا جهان هميشه در كنار ماست!

هر چقدر زمان بيشتري را صرف يادگيري و استفاده از قانون جذب كنيد، بيشتر مي توانيد آن را در زندگي تان بكار بگيريد و از آن لذت ببريد.

هيچ محدوديتي در استفاده از اين قانون وجود ندارد. ذهن تان را باز كنيد و از فراوافي بي نهايت جهان استفاده كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۴:۱۳ ] [ admin ]

هر شهري علاوه‌بر جاذبه‌هاي گردشگري معروف داراي جاذبه‌هاي ناشناخته‌اي هم است. اگرچه اين جاذبه‌ها براي گردشگران و حتي مردم چندان شناخته‌شده نيستند ولي بازديدكنندگان خود را غافلگير مي‌كنند.

تنها گفتنِ اين‌كه توكيو پر از راز و رمز است كافي نيست؛ هر گوشه از پايتخت ژاپن مي‌تواند شما را غافلگير كند. به‌ دليل همين شگفتي‌ها، توكيو به يك شهر جادويي و مرموز تبديل شده است. چه در يك سفر چند روزه باشيد چه در اين شهر زندگي كنيد، مي‌توانيد هر روز يك جاذبه‌ي جديد را كشف كنيد. در ادامه با برخي از جاذبه‌هاي پنهان توكيو بيشتر آشنا خواهيد شد.

چاتي هاتو كيساتن

پيش از اين‌كه استارباكس (Starbucks) و كافي‌شاپ‌هاي موج سوم ژاپن را قبضه كنند، كيساتِن‌ها‌ (Kissaten) در اين كشور بسيار معروف و محبوب بودند. كيساتِن به قهوه‌خانه‌ها و چاي‌خانه‌هاي سنتي گفته مي‌شود كه داراي فرهنگ خاص خود هستند. اين قهوه‌خانه‌ها با كافي‌شاپ‌ها تفاوت زيادي دارند. همانند ديگر سنت‌هاي ژاپني، مهارتِ توليد قهوه در كيساتِن بي‌نظير و بدون رقيب است. برخلاف سرعت بالاي زندگي در توكيو، اين قهوه بايد در آرامش و نهايت دقت خورده شود. يكي از بهترين مكان‌ها براي نوشيدن قهوه‌ي كيساتِن، چاتِي هاتو (Chatei Hatou) در مركز شيبويا (Shibuya) است.

جاذبه هاي پنهان توكيو

ماننن يو اونسن

يكي از جاذبه‌هاي پنهان توكيو ماننِن يو اونسِن (Mannen-yu Onsen) است كه درست در مركز شهر قرار دارد. اين اونسِن يا حمام سنتي ژاپني، كه جزو معدود اونسِن‌هايي است كه به مشتريان داراي خالكوبي اجازه‌ي ورود مي‌دهد، تنها ۵ دقيقه از ايستگاه شين اوكوبو (Shin-Okubo)، ايستگاه بعد از شينجوكو در خطِ يامانوته (Yamanote) فاصله دارد. شين اوكوبو با نام كوريا تاون (Korea Town) يا محله‌ي كره‌اي‌ها هم شناخته مي شود. در اين محله‌ مي‌توانيد غذاهاي خوشمزه و اوت‌لت‌هاي محصولات زيباييِ زيادي را ببينيد. ماننِن يو اونسن در يك خيابان فرعي قرار گرفته است كه به جنوب اوكوبو دوري (Okubo Dori) مي‌رسد. زماني‌كه به داخل اين اونسِن قدم مي‌گذاريد، با مجموعه‌ي بزرگي از حمام‌ها ازجمله حمام‌هاي بخار، حمام‌هاي بسيار داغ و يك استخر براي خنك‌ شدن روبه‌رو مي‌شويد. اگر وسايل حمام همراه خود نداريد، اصلا نگران نباشيد؛ در اين حمام شامپو، صابون، حوله و ديگر امكانات استاندارد حمام براي شما فراهم مي‌شود.

سفر به توكيو

معبد گوتوكوجي

اگر به‌دنبال محتوايي بامزه اما غيرتكراري براي صفحه‌ي اينستاگرام خود مي‌گرديد، حتما سري به معبد گوتوكوجي (Gotokuji) در سِتاگايا (Setagaya) بزنيد. زماني‌كه در خيابان‌هاي توكيو قدم مي‌زنيد، ممكن است به مجسمه‌هاي كوچك گربه‌ها بر بخوريد. اين مجسمه‌ها با نام مانِكي نِكو (Maneki Neko) شناخته مي‌شوند. مردم ژاپن معتقدند اين گربه‌هاي كوچك براي مشتريان شانس و براي فروشندگان و صاحبان كسب‌وكار اقبال خوب مي‌آورند. اين اعتقاد از افسانه‌هاي قديمي شكل گرفته است. در يكي از اين افسانه‌ها، يكي از حاكمان دوره‌ي فئودال، پس از دنبال كردن يك گربه‌ي مهربان موفق به پيدا كردن يك پناهگاه در يك معبد شد. اين معبد اكنون مملو از هزاران مجسمه‌ي قرمز-صورتيِ گربه است. معبد گوتوكوجي تنها ۵ دقيقه با ايستگاه گوتوكوجي فاصله دارد. اين معبد از شينجوكو و شيبويا به‌راحتي قابل دسترس است و گفته مي‌شود بازديد از آن خوش‌شانسي مي‌آورد.

سفر به توكيو

ماونت زين

يكي از پر اهميت‌ترين ويژگي‌هاي فرهنگي توكيو بخش انتشاراتي آن است. تعداد كتاب‌فروشي‌ها، رسانه‌ها، مجلات و انتشاراتي‌هايي كه دلسوزانه و به‌صورت حرفه‌اي به چاپ كتاب و مجله مي‌پردازند، شگفت‌انگيز است. اين بخش پرانرژي و سرزنده باعث به‌وجود آمدن افراد خلاق و نوآوران زيادي شده است. يكي از بهترين مكان‌ها براي آشناييِ بيشتر با اين بخش، بازديد از ماونت زين (Mount Zine) در قلب مِگورو (Meguro) است. در اين مغازه كه به فروش انواع مجله و كتاب مي‌پردازد، مي‌توانيد مجموعه‌ي بي‌پاياني از كتاب‌هاي كمياب و مستقل را پيدا كنيد. مجموعه‌هاي اين كتاب‌فروشي هر شش ماه بروزرساني مي‌شود؛ بنابراين در اين مكان با قفسه‌هاي غبارگرفته روبه‌رو نخواهيد شد.

جاذبه هاي پنهان توكيو

آپلينك سينما

آپلينك سينما (Uplink Cinema) در خيابان‌هاي فرعي شيبويا، در فاصله‌ي كمي از جاذبه‌هاي معروفِ يويوگي پارك (Yoyogi Park) و اِن اِچ كِي استوديو پارك (NHK Studio Park) واقع شده است. در اين سينما معمولا مجموعه‌اي از فيلم‌هاي نه‌چندان معروف به‌نمايش در مي‌آيد. مستندها، فيلم‌هاي كوتاه، فيلم‌هاي سينماي تجربه ازجمله اين فيلم‌ها هستند. آپلينك سينما محلي ايده‌آل براي آشناييِ بيشتر با استعدادهاي زيرزميني و محليِ ژاپن است. اين سينما همچنين داراي كافه، و يك كتاب‌فروشي در طبقه‌ي دوم است. بازديدكنندگان مي‌توانند در كتاب‌فروشيِ اين سينما با انواع كتاب‌هاي هنري، طراحي و كتاب‌هاي مرتبط با سينما خود را سرگرم كنند.

آپلينك سينما شيبويا

يك روز مخصوص بانوان در توهو سينما

همان‌طور كه در خيابان‌هاي شينجوكو كه مملو از تابلوهاي نئوني است، قدم مي‌زنيد، با يك چهره‌ي ترسناك اما آشنايي مواجه مي‌شويد. در بالاي يك آسمان‌خراش، يك مجسمه‌ي عظيم‌الجثه‌ از گودزيلا قرار دارد كه اين گوشه از شهر را قلمرو خود مي‌داند. در داخل اين برج، توهو سينما (Toho Cinema) است. اين مجتمع بزرگ فيلم‌هاي داخلي و فيلم‌هاي موفق بين‌المللي را به نمايش مي‌گذارد. اگر دوست داريد در اين سينما يك فيلم تماشا كنيد اما پول كافي نداريد، اصلا جاي نگراني نيست؛ اين سينما در روزهاي اول و چهاردهمِ هر ماه تخفيف‌هاي ۱۱۰۰ يني براي تماشاي فيلم‌ها قرار مي‌دهد. هر چهارشنبه، لِيديز دِي (Lady’s Day) يا روز بانوان ناميده مي‌شود. در اين روز بانوان مي‌توانند در هر ساعت از روز با تخفيف ويژه به تماشاي فيلم دلخواه خود بنشينند.

سينماي شينجوكو توكيو

ساعت ميازاكي

زماني‌كه در خيابان‌هاي خلوت‌ترِ ايستگاه‌هاي شيودومه (Shiodome) و شيمباشي (Shimbashi) قدم مي‌زنيد، يك ساعت برنجي و عظيم‌الجثه، كه توسط مغز متفكرِ استوديو گيبلي (Studio Ghibli)، هايائو ميازاكي (Hayao Miyazaki) طراحي شده را مي‌بينيد. نام اصليِ اين ساعت نيتِله اودوكِي (Nittele Oodokei) است. اين ساعت ۱۰ متر ارتفاع و ۱۸ متر عرض دارد و جزئيات بي‌شماري در آن ديده مي‌شود. ساعتِ ميازاكي، از روي انيميشنِ سال ۲۰۰۴ اين كارگردان، قلعه‌ي متحرك آقاي هاول (Howl’s Moving Castle) و همزمان با اين انيميشن ساخته شده است. زنگ اين ساعت در روزهاي كاري هفته، در ساعات ۱۲ ظهر، ۳ بعدازظهر، ۶ عصر و ۸ شب به صدا در مي‌آيد و در روزهاي آخر هفته ساعت ۱۰ صبح يك جلوه‌ي ديگري را به نمايش مي‌گذارد.

ساعت ميازاكي توكيو

موياي، ايموجي زنده

در جنوب غربي ايستگاه شيبويا، يك مجسمه‌ي سنگي بزرگ قرار دارد كه به خيابان خيره شده است. اگر اين مجسمه به نظرتان آشنا مي‌آيد به اين دليل است كه از اين مجسمه براي ايموجيِ موياي (Moyai) كه در سال ۲۰۱۵ ساخته شد، الهام گرفته شده است. مجسمه موياي به‌عنوان هديه‌اي از طرف دهكده‌ي نيجيما (Niijima) به مناسب ۱۰۰ سالگيِ انتصاب توكيو به‌عنوان پايتخت بنا شد. شايد اين مجسمه به‌اندازه‌ي مجسمه‌ي هاچيكو (Hachiko)، سگ وفادار ايستگاه شيبويا، شهرت نداشته باشد، اما به نوبه‌ي خود بسيار خاص است.

سفر به توكيو

كافه ليتل نپ

توكيو در حال حاضر در ميانه‌ي جنبش موجِ سومِ قهوه قرار دارد. اين جنبش تركيبي از مهارت‌هاي قديمي و سنتيِ كيساتِن و تاثيرات دنياي مدرن و غربي است. توكيو به عنوان يكي از پيشرفته‌ترين شهرهاي دنيا در زمينه‌ي قهوه و كافي‌شاپ شناخته مي‌شود. كافه‌ي ليتِل نَپ (Little Nap) يك كافه‌ي كوچك و البته شلوغ است. اين كافه در پشت يويوگي پارك (Yoyogi Park) واقع شده و در آن مي‌توانيد بهترين قهوه‌هاي توكيو را نوش‌جان كنيد.

ليتل نپ كافه توكيو

سكوي بازديد كارتا شيودومه

يكي از راه‌هاي تماشاي منظره‌ي شهر از ارتفاع، بازديد از توكيو اسكاي‌ تري (Tokyo Skytree) در نزديكي محله‌ي شلوغ و توريستيِ آساكوسا (Asakusa) است. اما جالب است بدانيد كه مكان‌هاي خلوت‌تر و سكوهاي بازديد رايگان هم براي تماشاي اين منظره وجود دارند. در طبقات ۴۶ و ۴۷ كارِتا شيومدومه (Caretta Shiodome) در شيمباشي (Shimbashi) مي‌توانيد به يك سكوي بازديدِ فوق‌العاده برويد و منظره‌ي پانوراماي شهر توكيو را بدون هجوم جمعيت مشاهده كنيد.

سفر به توكيو

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۰:۵۷ ] [ admin ]


در اين مقاله بررسي انواع كارت‌هاي pvc و نحوه چاپ كارت pvc بررسي مي‌شود. چاپ كارت پي‌وي‌سي به چند دسته از كارت‌هاي ساده، كارت هوشمند، كارت مغناطيسي يا همان كارت بانكي تقسيم‌بندي مي‌شوند. كارت‌هاي pvc از جنس پلاستيكي به نام پلي وينيل كلرايد ساخته شده است كه از مقاومت و استحكام بسيار زيادي در برابر تعريق و شكنندگي دارند. ابعاد كارت پي‌وي‌سي نيز 85*54 ميلي‌متر و با ضخامت 760ميكرون مي‌باشد. كارت‌هاي هوشمند به دليل وحود چيپ حافظه در داخل لايه‌هاي كارت ضخامت كارت 760 ميكرون است، ولي كارت‌هاي ساده در ضخامت‌هاي 300 ميكرون، 500 ميكرون، 760 ميكرون در بازار موجود مي‌باشد. كارت pvc تنوع زيادي در بازار دارند و در رنگ‌هاي مختلف و در ضخامت‌هاي مختلف هستند. كارت هوشمند نيز به چند دسته تقسيم مي‌شود كه بنا به نياز سازمان مي‌توان يكي از كارت هوشمند pvc را انتخاب كرد كه اين بستگي به برنامه نويسي برحسب نيازي كه سازمان از كارت دارد انتخاب مي‌گردد.

چاپ كارت پي‌وي‌سي
تفاوت كارت هوشمند و كارت مغناطيسي
كارت هوشمند كه به دو نوع كارت چيپ‌دار و كارت حافظه‌دار موجود مي‌باشد از لحاظ ارتباط به كارت‌هاي تماسي و غيرتماسي تقسيم‌بندي مي‌شوند. كارت مغناطيسي از جنس كارت پي‌وي‌سي است كه يك نوار مغناطيسي روي آن تعبيه شده است كه اين روي نوار مغناطيسي اطلاعات را ذخيره مي‌شود. معمولا براي كارت‌هاي بانكي، كارت تخفيف، كارت هديه از اين نوع كارت مغناطيسي(كارت مگنت) استفاده مي‌گردد. كارت مگنت به رنگ‌هاي مختلف طلايي،نقره‌‌اي،سفيد در بازار موجود است روي كارت مغناطيسي 3track اطلاعات ذخيره مي‌گردد. براي كد كردن اطلاعات از دستگاه انكودر كارت مگنت بايد استفاده شود كه به وسيله انكودر كارت مگنت اطلاعات روي نوار مغناطيسي ذخيره مي‌گردد و براي خواندن اطلاعات از ريدر كارت مگنت كه فقط قابليت خواندن اطلاعات را دارد استفاده مي‌شود.شامل يك نوار مغناطيسي است كه از هزاران ذره آهن تشكيل شده كه اطلاعات و داده ها بر روي همان نوار مغناطيسي ذخيره مي‌شوند و اين نوع كارت‌ها كه معمولا كارت‌هاي بانكي نيز از همين نوع مي‌باشند، توسط دستگاه pos در ارتباط هستند و با انكودر مگنت مي‌توان روي اين كارتها اطلاعات ذخيره سازي كرد.

كارت هوشمند نظير كارت RFID مانند يك كامپيوتر كوچك عمل مي‌كنند كه مي‌تواند اطلاعات را داخل حافظه كارت ذخيره كنند. با استفاده از دستگاه‌هاي كارتخوان مي‌توان اطلاعات را در حافظه كارت ذخيره كرد و به وسيله ريدر مخصوص كارت ،اطلاعات داخل كارت به وسيله ريدر خوانده شود. كارت هوشمند مانند كارت مايفر1k، كارت دسفاير، كارت مايفر 4k، كارت R/O 125k و… از جنس pvc هستند و در درون خود يك ريزپردازنده دارند كه قابليت ذخيره سازي اطلاعات به تعداد 1000000 را دارد. از كارت هوشمند pvc مي‌توان براي كارت پاركينگ،كارت دانشجويي،كارت بليط اتوبوس و مترو،كارت كنترل تردد و… استفاده كرد. كارت هوشمند به نسبت كارت مغناطيسي داراي امنيت بالاتري هستند و كارت‌هاي هوشمند مانند كارت مايفر به هيچ وجه نمي‌توان اطلاعات كارت را كپي نمود ولي كارت مغناطيسي آن امنيت لازم را ندارند و به راحتي مي‌توان اطلاعات كارت را با دستگاه انكودر كارت مگنت كپي نمود.

كارت مغناطيسي به نسبت كارت هوشمند ارزان‌تر هستند.
كارت مغناطيسي پيچيدگي زيادي ندارد ولي كارت‌هاي هوشمند براي هوشمند سازي پيچيدگي درآنها بيشتر است.
كارت مغناطيسي اطلاعات track ها تحت عوامل مختلف ممكن است تغيير يابد اما كارت هوشمند به هيچ وجه اين مشكل رخ نخواهد داد.
چاپ كارت pvc
كارت اسمارت( كارت سوخت)
يك نوع ديگر كارت نيز وجود دارد كه جز دسته كارت‌هاي هوشمند تقسيم‌بندي مي‌گردند كه نام آن كارت اسمارت است. كارت smart كه نمونه بارز آن كارت سوخت و كارت تلفن‌هاي قديم مي‌باشد كه جهت تشخيص هويت از pin استفاده مي‌كند كه امنيت بالايي دارد. سوالي كه به وجود مي‌آيد اينكه چرا كارت هوشمند از جنس pvc مي‌باشد؟ به دليل اينكه مقاومت كارت‌هاي pvc نسبت به كارت‌هاي ديگر بسيار بالا مي‌باشد و خم شدن بيش از حد كارت به هيچ وجه مشكلي براي كارت از جنس pvc پيش نمي‌آيد. اين كارت‌ها ضد آب هستند و در برابر تعريق و رطوبت چاپي كه روي كارت pvc باشد پاك نمي‌شود و چاپ بر روي اين كارت‌ها بسيار راحت و چاپ باكيفيت بالا و ماندگاري چاپ روي اين كارت‌ها بسيار بالا است.

كارت اسمارت

كاربرد كارت مغناطيسي چيست؟
كارت مغناطيسي نوعي كارت براي پرداخت الكترونيكي مي‌باشد كه اين كارت يك پل ارتباطي بين مشتريان و مراكز فروش مي‌باشد اين كارت‎ها را مي‌توان متناسب با سليقه مشتري در رنگ و طرح‌هاي مختلف چاپ كرد. كارت مگنت از نوع كارت تماسي است و اطلاعات به صورت encode شده به وسيله دستگاه انكودر كارت مگنت روي نوار مغناطيسي كارت ذخيره مي‌گردد، از متداول‌ترين نوع كارت‌ها كارت hico و loco مي‌باشد. مزايايي كه اين نوع كارت‌هاي مغناطيسي دارند قيمت مناسب و همچين ريدرهاي ارزان و مناسب تماسي اين كارت‌ها مي توان اشاره كرد.

چاپ روي كارت pvc
چاپ كارت pvc معمولا روي كارت pvc با ضخامت 760 ميكرون و سايز 85*54 ميلي‌متر چاپ زده مي‌شود. اگر چاپ داراي اطلاعات متغير مانند كارت پرسنلي كه نياز به نام و نام خانوادگي، عكس پرسنل و مشخصات داشته باشد بايد توسط دستگاه ديجيتال به صورت فوري چاپ زده شود كه در اين روش مي‌توان روي هر كارتي چاپ زده شود و محدوديتي در انتخاب كارت ندارد و همچنين مي‌توان روي كارت هوشمند و يا كارت پي وي سي ساده چاپ زده شود. چاپ كارت روي كارت pvc در تيراژ بالاي 1000 عدد توسط چاپخانه و به وسيله چاپ افست كارت pvc چاپ صورت مي‌گيرد. كه در اين صورت نيز مي‌توان روي همه كارت‌ها اعم از ساده و هوشمند چاپ انجام گيرد، چاپ افست زماني به كار برده مي‌شود كه بك گراند چاپ ثابت باشد و اگر در انتها اطلاعات متغيري روي كارت نياز به چاپ باشد نياز به مرحله ديگري نيز دارد كه به وسيله دستگاه هاي ديجيتال اطلاعات متغير كارت مانند باركد، qrcode و… چاپ مي‌شود .


چاپ كارت شناسايي
چاپ كارت گارانتي

 

 

امتياز موضوع


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۸:۳۴ ] [ admin ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  / ربات افزایش فالوور عضوگرام